9008427.jpg

چاقي واضافه وزن از مشكلات عمده در زندگي شهری امروزه است كه غالبا اكثرافراد را در جوامع امروز درگير خود كرده و شاكيان زيادي دارد. به عبارتي با توجه به اينكه در زندگي صنعتي امروزه افراد مقدار فعاليتي كه در روز انجام مي دهند به حدي نيست كه مواد غذايي مصرف شده در 24 ساعت را به مصرف سوخت و ساز يا همان متابوليسم برساند بنابراين بدن بخاطر خاصيت ذاتي اش اقدام به ذخيره اين مواد اضافي جذب شده از دستگاه گوارش مي كند و به همين خاطر و چون اين پروسه هر روز و يا اكثرا تكرار مي شود لذا اكثر افراد در گير معضل چاقي مفرط يا افزايش وزن و توده چربي اضافه مي شوند كه باعث بروز مشكلاتي در زندگي روزمره و حتي مشكلات زيادي براي سلامتي آنها مي شود . بروز سكته قلبي ،انسداد عروق خوني و مجاري قلبي،ديابت،فشار خون ،بد فرم شدن بدن و عرق زياد و بد بو شدن بدن از عوارض مهمي است كه همواره افراد چاق با آنها دست و پنجه نرم مي كنند امروزه تاثير چاقي در كاهش عمر و شانس زندگي هم به اثبات رسيده به همين خاطر افراد چاق مخصوصا خانمهاي چاق شديدا به دنبال يافتن روشي براي رهايي از چربي ها و توده چربي اضافه خود هستند. برخي به دنبال روشي هستند كه بتوانند علارغم غذاخوردن معمولي در شبانه روز وزن هم كم كنند و چربي هاي اضافه را آب كنند ويا به اصطلاح چربي آب كنند و مشكلي نداشته باشند .برخي مي خواهند راه 100 ساله را يك شبه طي كنند و دست به روشهاي خطرناك براي كاهش وزن سريع مي زنند.

براستي بهترين راه حل براي لاغري و موثرترين روش براي لاغر شدن و كاهش وزن سريع و بدون عارضه چيست؟

چگونه مي توان روش مناسب براي لاغر شدن و كاهش وزن انتخاب كرد؟

غذا و مواد خوراكي لاغر كننده و غذاهاي كه مار را لاغر مي كنند چه غذاهايي هستند؟

چه راههاي براي افزايش سوخت و ساز و متابولسم بدن در حالت عادي وجود دارد؟

چه غذاهايي باعث چاقي مي شوند و چه غذاهايي باعث كاهش وزن و افزايش چربي سوزي مي شوند؟

چربي هاي دور شكم و چربي هاي باسن و دور كمر چگونه آب ميشوند؟

چه داروهايي باعث كاهش اشتها مي شوند و داروهاي كاهش دهنده اشتها كدامند؟

روش بيعارضه و بدون عارضه براي كم كردن وزن و آب كردن چربي هاي شكم و دور كمر و باسن

چه روشي است ؟

آب كردن چربي هاي بدن در منزل و محل كار و راههاي صحيح و راحت براي لاغر شدن چگونه است؟

اينها همه سئوالاتي هستند كه در ذهن افرادي كه از اضافه وزن رنج مي برند نقش بسته و به دنبال جوابي قانع كننده مي گردند.

در اين بين روشها و متد هايي هستند كه امروزه در بازار براي جوابگويي به افراد چاق ارائه و عرضه ميشوند كه از آن جمله مي توان به روشهاي زير براي لاغر شدن آسان و سريع و بي دردسر اشاره كرد:

شلوارك لاغري، قرص لاغری،قرص هاي لاغري، گن لاغری، لاغری تضمینی با کمربند موتور سنگین، قرص سركه سیب ، شلوارک لاغری سوناپنتس،کمربند حرارتی سونا بلت شلوارک لاغری ویبره حرارتی سونا ویبره قرص های لاغری فت برنر (چربی سوز) کاهش سریع سایز، سوتين لاغري، تردميل ، کمربند لاغری اسلیمینگ بلت اصل،پودر لاغری اسلیم لست، صندل ماساژور، مبل ماساژور رژیم لاغری چربی سوز،رژیم لاغری سریع ،رژیم لاغری کم کالری، لاغري موضعي،لاغری 3 روزه با ژل لاغری و روشهاي ديگري كه در اينجا مجال اشاره به آنها نيست.

در بين اين روشها برخي بسيار هزينه بربوده و روش گراني براي لاغري مي باشند برخي هم داراري عوارض مي باشند و برخي هم عملي نيستند.ما در اينجا روشي منحصر به فرد براي لاغري و كاهش وزن شما پيشنهاد مي كنيم چاي لاغري بله با اين روش هم ميشود در منزل نشت و استراحت كرد و لاغر شد و هم در سركار و محل كارتان بنشينيد و بجاي چاي معمولي از چاي لاغري ما بنوشيد و وزن كم كنيد به همين راحتي آن هم بدون كمترين عارضه و خطري براي سلامتي اما چگونه چاي لاغري چربي هاي اضافي را ذوب مي كند و مكانيسم يا ساز كار لاغر كنندگي چاي لاغري به چه صورت است:

چاي لاغري با از بین بردن آنزیم آمیلاز بزاق و روده که وظیفه آن کمک به هضم و جذب مواد قندی در بدن است باعث کاهش شدید میزان جذب مواد قندی غذای مصرفی می شود با این مکانیسم میزان تجمع مواد قندی در بدن کاهش یافته و سوخت و ساز بدن جهت جبران ناچار به چربی سوزی می شود.

چای لاغری با از بین بردن آنزیم لیپاز مترشحه از غده پانکراس از هضم و جذب چربی مواد غذایی خورده شده جلوگیری می کند که این مکانیسم آن در کاهش توده چربی در بدن بسیار موثر است .

چای لاغری از جمله نادر ترين وکامل ترين فرآورده هاي مورد استفاده در لاغري وتناسب اندام وکاهش دهنده توده چربي و چاقی شکم در جهان است.و امروزه توسط متخصصین بنام تغذیه در نوشتن رژیم غذایی برای لاغری لحاض می شود .

ثابت شده است كه چاي لاغري حاوي آنتي اكسيدان ها و تركيبات مفيد براي حفظ سلامتي است تحقيقات حاكي از اين حقيقت است به دليل داشتن همين آنتي اكسيدانها چاي لاغري تاثير به سزايي در پيشگيري از سرطان ، مبارزه با بيماري هاي قلبي، كاهش كلسترول، سوخت چربي ، پيشگيري از ديابت و سكته و به تعويق انداختن اختلال مشاعر دارد . يكي از مهمترين آنتي اكسيدان هاي موجود در چاي لاغري كاتچينزها مي باشند. اين نوع از آنتي اكسيدان ها قادر به از بين بردن راديكالهايي هستند كه حضورشان به سيستم ( د ان ا) ضربه زده و منجر به سرطان،ايجاد لخته خون و تصلب شرايين مي گردد البته بايد گفت كه انواع انگورها،تئت ها و شكلات هاي تيره حاوي چنين تركيبات پرتواني هستند.

چاي لاغري براي مبارزه با چاقي و كاهش اسيد هاي چرب اشباع خون (دو فاكتور اساسي و موثر براي سلامت قلب و پيشگيري از ديابت) بسيارمفيد و موثر مي باشد.

اثرات بالقوه چای لاغری در کاهش میزان کلسترول خون به اثبات رسیده است. مصرف چای لاغری به تمامی اشخاصی که به نوعی درگیر زندگی امروزی با تحرک کم و در عوض فشارهای عصبی زیاد هستند توصیه می شود چرا که گیاه آرتیکای مورد استفاده در این محصول استرس های روز مره را تا میزان قابل ملاحضه ای کاهش می دهد خاصیت لاغری چای لاغری نیز در جبران تحرک کم موثر بوده و از ایجاد توده های حجیم چربی در بدن شما به ویژه چربی دور شکم و چربی دور کمر جلوگیری می کند .

نحوه و شيوه مصرف چاي لاغري

نيم ساعت قبل از هر وعده غذايي (روزانه ۳ تي بگ )۱ عدد از تي بگ ها را در يک فنجان آب جوش انداخته و ۵ دقيقه منتظر بمانيد تا عصاره مواد موثر موجود در چاي وارد آب جوش شود سپس با يک عدد قند ميل نماييد

براي بهتر شدن طعم و مزه آن نيز بهتر است كه بهمراه هر تي بگ در داخل استخوان خود چند قطره آب ليمو هم اضافه كنيد تا ضمن تسريع روند چربي سوزي اين چاي 100درصد گياهي از لحاض مزه نيز خوش طعم و خوش مزه گردد.

جهت گرفتن اثر مطلوب بهتر است با يک قاشق چايخوري تي بگ را در داخل آب جوش فشار دهيد تا بهتر مواد موثر خود را در آب پس بدهد

بهترین روش لاغری با بهترین چربی سوز گیاهی
سوخت وساز بدن با مصرف مواد چربی سوز بالا میرود و چربی بیشتری را از بین میبرد . شناخت لاغرکننده های گیاهی و طبیعی و راههای افزایش سوخت و ساز بدن برای رسیدن به لاغری و تناسب اندام که پیش نیاز زیبایی است بسیار حائز اهمیت است. لاغری موضعی با مصرف محصولات چربی سوز امکان پذیر است بشرطی که مقداری مصرف تنقلات را کم کنید . برای شناختن بهترین چربی سوز گیاهی کلیک کنید. ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه نهم مرداد 1388ساعت 8:48 توسط | نظر بدهید

--------------------------------------------------------------------------------

لاغری شکم وباسن
لاغری شکم و باسن برای رسیدن به تناسب اندام بیار ضروری است و این امکان ژذیر نیست بجز با رعایت برنامه دقیق لاغری و رژیم کاهش وزن و استفاده از مکمل های سرعت دهنده و افزایش دهنده متابولیسم بدن.رژیم لاغری با داروی گیاهی می تواند شما را بهتر و بدون ضرر به مقصود برساند لذا توجه شما را به ادامه مطلب جلب میکنم. ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه نهم مرداد 1388ساعت 8:40 توسط | نظر بدهید

--------------------------------------------------------------------------------

چربی سوزی و معرفی بهترین چربی سوزهای گیاهی
چربی سوزی یا همان اب کردن چربی در بدن بجز معنی عامیانه خود دارای یک تعریف علمی وتخصصی است و البته برای نیل به این مقصود نیز راه کار های عملی و اصولی هم وجود دارد و بسیار قابل اجرا و قرین به موفقیت است . موادی هستند که به آنها مواد چربی سوز میگویند این مواد بگونه ای هستند که بدن انرژی بسیار ی را صرف هضم کردن ان میکند و این زمانی جالب است که انرژی کسب شده ازان کمتر از مقدار کالری صرف شده است . در این بین یک مقدار کالری از بدن دفع میشود که ادامه این روند اگر بگونه ای باشد که برای بدن مضر نباشد منجر به کاهش وزن ان هم بشکل کاملا دائمی میگردد.به اینگونه مواد غذایی مواد با انرژی منفی یا NEGATIVE CALORIE FOODS میگویند . تمامی موا چربی سوز انحصارا در سبزیجات و میوه های خاص یافت میشوند . کاملیا یک چربی سوز بسیار کارامد است که یک نوع گیاه دارویی است . کاملیا برای کاهش دادن وزن چند امتیاز عمده دارد :

۱- هضم سایر غذاها را تسریع میکند .

۲-اشتهای کاذب را از بین میبرد .

۳-معده را قوی کرده و ضخم ها و ایرادات احتمالی را بسرعت ترمیم میکند .

۴- پر ارزشترین و موثرترین چربی سوز است و متابولیسم را همواره در دور سوزاندن چربی نگاه مدارد.

با مصرف ترکیباتی از کاملیا می توان سریعتر راحت تر و ارزان تر و ایمن تر چربی های زائد را سوزاند و تناسب اندام دائمی را کسب نمود . یکی از بهترین محصولات لاغرکننده که از کاملیا بهترین استفاده را نموده است چای لاغری است

اگر نمی توانید پرخوری عصبی و عادتی خود را کنترل کنید و یا اگر نمی توانید و وقت ندارید روزانه پیاده روی کنید و دوست دارید موقع خواب و درساعات اداری و درمواقع زندگی عادی چربی های زائد را بسوزانید خصوصیات چای لاغری را بدقت مطالعه کنید.

اگر بدنبال اصلاح الگوی زندگی و کسب تعادل و هارمونی در اندام خود هستید کافی است که از چای لاغری استفاده کنید و مقداری ناچیز هم به خورد و خوراک و تحرک و خواب کافی خود توجه نمایید . این محصول برای افرادیکه فرصت زیادی برای ورزش ندارند وآنهاییکه تحمل اعمال رژیم های منظم را ندارند بهترین گزینه است . در بین حد اقل ۵۰۰۰نفر مصرف کننده ثبت شده میزان اثربخشی ۹۰ درصدی که در محصولات مشابه و حتی گران قیمت که تبلیغات وسیع و پرتعدادی را در برنامه فروش دارند بی نظیر است . عمده ترین دلیل این موضوع آکادمیک بودن خواستگاه این محصول است . چای لاغری سینا تنها محصولی است که توانسته است در بازارهای اروپایی علی رغم تحریم های موجود به دلیل کارایی و ایمنی بالا مجوز ورود اخذ نماید . از امتیازات این مکحصول اطمینان صد در صدی به ایمنی و بی ضرر بودن آن است که با اطمینان از کارایی و نیز قیمت بی رقیبش آن را می توان بدون اغراق برترین محصول لاغری دانست . نکته جالب توجه آن در عدم منع جهت تکرار مصرف است یعنی تا حصول نتیجه وزنی دلخواه می توان با خیال راحت از آن استفاده کرد حتی برای زنان باردارو شیر ده نیز هیچ منع مصرفی اعلام نشده است .محصولی بر گرفته از طبیعت سبز ایران زمین که آسان سریع و مطمئن شما را به وزن ایده آل رسانده و در آن وزن تثبیت می نماید . در این نوع چای 12 نوع گیاه اصلی بکار برده شده که به عنوان لاغر کننده های اصلی 5کار عمده را انجام میدهد

چگونه در عرض یك هفته پنج كیلو از وزن خودتان را كم كنید؟

اگر به فكر كم كردن چند كیلو وزن اضافه خود هستید،به راحتی می توانید این كار را انجام دهید. رژیم های غذایی زیادی وجود دارد كه در مدت زمان اندكی می توانند وزن زیادی را از شما كم كنند . اما در حقیقت بسیار از آنها ناسالم هستند و با پیروی زیاد از آنها، صدمات زیادی را به بدن شما وارد می كنند. پیروی از رژیمی مناسب می تواند وزن شما را كاهش داده و از برگشت دوباره شما جلوگیری كند. كم كردن هر مقداری از وزن نیازمند تغییر در نو ع زندگی و عادات زندگی است. غذاهایی وجود دارند كه باید به طور كلی از رژیم غذائی حذف و یا كم شوند. ورزش را نیز باید در برنامه روزانه خود قرار دهید. تمام این كارها بسیار آسان است و شما به راحتی می توانید با گنجاندن آنها در برنامه روزانه خود به راحتی مقدار زیادی از وزن خود را كاهش دهید. از رژیم ها ی غذائی ناسالم و نامناسب خودداری كنید. عجله نكنید . چرا كه با افزودن مواد غذائی حذف شده به رژیم غذائی خود،به راحتی به وزن سابق برمی گردید. وزنی كه حالا دارید،می تواند تعیین كننده مقدار وزنی باشد كه می خواهید كم شود. معلوم است كه فردی كه وزن بالاتری دارد،در ابتدا مقدار بیشتری از وزن خود را كم خواهد كرد. بهترین راه برای كاهش وزن استفاده از همان راه قدیمی یعنی رژیم و ورزش است. همگی ما به دنبال راهی جادوئی هستیم . اما در حقیقت استفاده از قرص ها و یا راه های سریع نتیجه ای جز بیماری ندارد. در پائین راه هایی آمده است كه به وسیله آن می توانید به راحتی مقدار زیادی از وزن خود را كم كنید:

1-آب:قبل از هر وعده غذائی تقریباً نیم لیتر آب بنوشید. این راه می تواند وزن شما را كاهش دهد چرا كه باعث خوردن كمتر می شود. این روش همچنین كمك می كند كه شما مقدار آب مورد نیاز بدن خود را نیز بنوشید و از خوردن مواد غذائی زیاد جلوگیری می كند.

2-مقدار كالری كه میخورید را از مقدار كالری مصرفی بدن كمتر كنید. برای انكه وزن خود را كاهش بدهید، باید میزان كالری كه مصرف می كنید از میزان كالری موجود در مواد غذائی بیشتر باشد. تمام لحظات زندگی حتی مواقعی كه شما خواب هستید بدن شما در حال سوزاندن كالری است. می توانید با افزایش میزان فعالیت بدن و كاهش میزان كالری دریافتی بدن،به راحتی وزن خود را كاهش دهید. این روش بهترین روش كاهش وزن و سالم ماندن است. بنابراین غذاهای غیر مفید را از رژیم غذائی خود حذف كرده و جای آن از مواد غذائی سالم و پرخاصیت استفاده كنید.

3-مصرف فیبر را افزایش دهید: گنجاندن فیبردر رژیم غذائی می تواند باعث كاهش وزن شود. همه حبوبات، سبزیجات خام، سبزیجات نیم پز، میوه ها ،پاستاهای تهیه شده از آرد گندم ولوبیا منابع غنی فیبر هستند. اگر از ابتدای كار،مقدار زیادی مواد فیبر دار مصرف كنید احتمالاًدچار نفخ،اسهال و باد معده می شوید. بنابراین مواد فیبر دار را كم كم به رژیم غذای خود اضافه كنید. افزودن مقدار بیشتری آب به رژیم غذائی خود،كمك زیادی به حضم مواد غذائی فیبر دار می كنید.

4-مصرف غذاهای شیرین را متوقف كنید. با قطع مصرف شكر در رژیم غذائی،به راحتی می توانید مقدار زیادی از وزن خود را كاهش دهید. اگر می خواهید وزن خود را سریعاً كاهش دهید، از مصرف هرگونه مواد غذائی شیرین خودداری كنید. به این معنا است كه هیچ شكری را با قهوه با چای خود نخورید،از مصرف صبحانه های شیرین خودداری كنیدو حتی نوشیدنی های شیرین را هم كنار بگذاید.
•مصرف كربوهیدرات ها را متوقف كنید. چرا كه در بدن تبدیل به مواد قندی می شود و باعث چاقی و اضافه وزن می شود. حذف مواد غذائی حاوی كربوهیدرات می تواند باعث كاهش وزن شود . امروزه مواد غذائی زیادی وجود دارد كه كربوهیدرات آنها حذف شده است . این مواد غذائی تست شده و مورد آزمایش قرار گرفته است.
•مواد فیبردار را در رژیم غذائی بگنجانید.
•از میوه و سبزیجات تازه بیشتر استفاده كنید.
•مطمئن شوید كه تمام مواد مورد نیاز بدن خود را روزانه مصرف میكنید. حتی میتوانید از شیر و یا لبنیات كم چرب و یا بدون چربی استفاده كنید.
•وزن متناسب با قد خود را كنترل كنید.

5-بسیاری از مردم اطلاع دقیقی از میزان مواد مصرفی مورد نیاز بدن خود ندارند. در پایین نسبتهای مورد نیاز بدن آورده شده است:
حدود هشتاد گرم گوشت، ماهی و یا مرغ كه برابر كف دست است.
بیست و پنج گرم پنیر و یا اندازه شصت دست.
یك قاشق چایخوری كره یا اندازه سر شصت دست.
دانستن میزان دقیق مواد غذایی مورد نیاز بدن می تواند كمك زیادی به كم كردن وزن شما كند.
•از مصرف غذاهای منجمد خودداری كنید.
•مقدار كالری مورد نیاز بدن خود را هنگامی كه می خواهید وزن خود را كاهش دهید كنترل كنید. رژیم غذائی مناسبی را انتخاب كنید كه متناسب میزان كالری دریافتی بدن شما باشد و با كاهش مقدار كالری دریافتی بدن،وزن خود را نیز كاهش دهید.

6-ورزش كنید: بسیاری از ما معتقدیم كه در زندگی پرمشغله امروزه ،ما وقت كافی برای انجام تمرینات ورزشی را نداریم. تمام اینها فقط بهانه است . راه های زیادی برای انجام ورزش وجود دارد. برای مثال هنگامی كه سر كار هستید،به جای استفاده از آسانسور از پله ها استفاده كنید و یا قدری دورتر پارك كنید تا بتوانید مسیر كوتاهی را پیاده روی كنید. به جای رفتن به سینما و نشستن روی صندلی می توانید به باشگاهی رفته و مشغول بازی هایی مانند بولینگ،تنیس و یا بازیهایی كه به آنها علاقه دارید شوید.هرگونه ورزشی حتی كوچك می تواند برای شما مفید باشد. توجه داشته باشید كه هرگونه رژیم غذایی كه هیچ سختی نداشته باشد، برای شما بسیار مضر و بی فایده است. اكثر این رژیم ها افرادی را كه فكر می كنند با معجزه می توانند لاغر شوند را گول زده و تولید كننده های این گونه رژیم ها را پولدار می كند. آنها به شما خیالاتی را می فروشند كه پایان راه است.

7-برای كم كردن وزن به فعالیت و تعهد نیاز دارید. هنگامی كه شما این تغییرات را در رژیم غذایی خود اعمال كردید،باید ورزشهای لازم را نیز در رژیم خود بگنجانید و مقاومت كنید. نتیجه چنین تغیراتی رسیدن به وزن دلخواه است. در این صورت دوستان و اطرافیان شما این پیشرفت ناگهانی شما را تحسین خواهند كرد.

8-شما باید روی تغییرات مثبتی كه كرده اید تمركز داشته باشید و هنگامی كه روی یكی از تغییرات تمركز كرده اید مطمئن باشید بهترین كاری را كه می توانستید انجام دهید انجام داده اید و بدانید كه بهترین كار است. روی مسایل مثبت تمركز كنید و از مسایل منفی دوری كنید. بهتر است هر چند وقت یكبار یك روز به خودتان جایزه بدهید . این كار باعث می شود انگیزه شما بیشتر شود و تصمیم گیرنده خوبی خواهید شد.

نظرات خوانندگان: 34 نظر (کلیک کنید)
parisa گفته است:

با عرض سلام و تشكر از راهنمايي هاي كامل ودقيق شما . ميخواهم هميشه از راهنمايي شما برخوردار باشم متشكرم .

saeid گفته است:

kheyli mamnoon az rahnamaie kameletoon.

raha گفته است:

khili mamnoon az rahnamaieton

mahsa گفته است:

ممنون از راهنمایی هاتون میخواستم بدونم منظورتون از چای لاغری همون چای سبز است؟

مهناز گفته است:

سلام با تشکر از راهنماییهای فوق العاده شما ؛لطف کنید منظور خودتون از چای لاغری بیان کنید ممنونم.

ارسال شده توسط مهناز در تاریخ شنبه، ۲۶ تیر ماه ۱۳۸۹ - ساعت ۸:۰۸ صبح
مريم گفته است:

با سلام و خسته نباشيد . من مطالب گوناگوني راجع به كالري ها و تناسب قد و وزن خوانده ام و محاسبات بسياري انجام داده ام تقريبا بيشتر آنها وزن مرا مناسب ميدانند اما من به دليل زايمان و كمي هم پر خوري از نظر خودم كمي چاق به نظر ميرسم. و شكم شلي دارم . ميخواستم از شما بخواهم مرا راهنمايي كنيد تا به اندام زيبا تري برسم. قد من = 162
وزن من 63kg
سن من =29سال

ارسال شده توسط مريم در تاریخ پنجشنبه، ۱ مهر ماه ۱۳۸۹ - ساعت ۹:۳۷ صبح
كتايون گفته است:

چاي لاغري

ارسال شده توسط كتايون در تاریخ جمعه، ۱ بهمن ماه ۱۳۸۹ - ساعت ۸:۲۰ بعدازظهر
لیلی گفته است:

منضورازچای لاغری چیه

farhad گفته است:

سلام
ممنون از اطلاعات خوبت . انشاءالله هميشه پيروز و موفق باشي. كارت عاليه. در پناه حق

ارسال شده توسط farhad در تاریخ پنجشنبه، ۱۹ خرداد ماه ۱۳۹۰ - ساعت ۷:۲۷ صبح
آتنا گفته است:

سلام و باتشکر
اطلاعاتتون خیلی خیلی عالی بود
ففط اگه کمک کنید که خودمون در منزل چطور گیاهان دارویی رو مصرف کنیم ممنون میشم.
موفق و موید باشید

ارسال شده توسط آتنا در تاریخ جمعه، ۳ تیر ماه ۱۳۹۰ - ساعت ۳:۴۷ بعدازظهر
Anonymous گفته است:

سلام
مطالب شما خیلی عالی بود
ولی این چای لاغری رو از کجا میشه تهیه کرد

ارسال شده توسط Anonymous در تاریخ چهارشنبه، ۴ آبان ماه ۱۳۹۰ - ساعت ۱۰:۳۸ صبح
نوشین گفته است:

سلام و خسته نباشید میخواستم لطف کنید منم راهنمایی کنید چطور برای لاغری از گیاهان دارویی استفاده کنم من خیلی روشهای لاغری رو انجام دادم و به نتیجه نرسیدم.با تشکر از سایت خوبتون

ارسال شده توسط نوشین در تاریخ سه شنبه، ۱۰ آبان ماه ۱۳۹۰ - ساعت ۲:۵۴ بعدازظهر
نیلوفر گفته است:

سلام وخسته نباشید من 10 گیلو اضافه وزن دارم از شما راهنمای خواستم و پری کاری تیروئید دارم مرسی

ارسال شده توسط نیلوفر در تاریخ جمعه، ۱۱ آذر ماه ۱۳۹۰ - ساعت ۰:۲۸ بعدازظهر
betoche گفته است:

خيلي خيلي مزخرف بود.ان

ندا گفته است:

با عرض سلام از شما كمكمي خواهم كه چاي لاغري چيست؟؟؟و چگونه ميتوان تهيه كرد
واقعا احتياج دارم

ارسال شده توسط ندا در تاریخ یکشنبه، ۱۱ دی ماه ۱۳۹۰ - ساعت ۰:۵۷ بعدازظهر
نقره گفته است:


خیلی خیلی عالیه

ارسال شده توسط نقره در تاریخ سه شنبه، ۱۳ دی ماه ۱۳۹۰ - ساعت ۴:۱۱ بعدازظهر
ali aghamiri گفته است:

چای لاغری چیست و از کجا باید تهیه کرد؟

ارسال شده توسط ali aghamiri در تاریخ سه شنبه، ۲۰ دی ماه ۱۳۹۰ - ساعت ۵:۲۴ بعدازظهر
sara گفته است:

منظور از چاي لاغري همون چاي سبز ؟ من 74 كيلو وزن دارم قدمم160 23سالمم هست خوراكمم بد نيست نه خيلي كمه نه خيلي زياد الان 7 ماه در هفته 4 روز ورزش ميكنم اما تا الان فقط سايز كم كردم ديگه خسته شدم ميترسم بعد از اينكه يك زايمان هم داشته باشم ديگه خيلي بد تر بشم خواهش ميكنم راهنماييم كنيد

الهه گفته است:

سلام
من 25 سالمه وزنم 80 قدم 163 مطمئنا وزنم خیلی زیاده اما هر کاری میکنم وزنم کم نمیشه خیلی عصبی شدم لطفا راهنمایی کنید

ارسال شده توسط الهه در تاریخ پنجشنبه، ۶ بهمن ماه ۱۳۹۰ - ساعت ۹:۱۰ صبح
عسگری گفته است:

سلام
این چای را از کجا و با چه نامی باید تهیه کرد؟
کسانی که معده حساس دارند می توانند از این چای استفاده کنند؟

ارسال شده توسط عسگری در تاریخ سه شنبه، ۹ اسفند ماه ۱۳۹۰ - ساعت ۱:۵۲ بعدازظهر
مهلا گفته است:

سلام خسته نباشید
قرص چای سبز بهتر است یا خودش؟؟

مجید گفته است:

چایی که گفتید رو از کجا میشه تهیه کرد؟

ازاده گفته است:

چای لاغری چیست واز کجا می توان تهیه کرد؟
با تشکر

ارسال شده توسط ازاده در تاریخ شنبه، ۵ فروردین ماه ۱۳۹۱ - ساعت ۲:۴۵ صبح
فاطمه قاسمی گفته است:

سلام خیلی خوب بود برای اب کردن شکم باید چه کار کنم ایا چای سبز هم میتواند باعث کاهش وزن شود

ارسال شده توسط فاطمه قاسمی در تاریخ چهارشنبه، ۱۶ فروردین ماه ۱۳۹۱ - ساعت ۰:۱۵ بعدازظهر
بهنام گفته است:

سلام.اطلاعات خوب و حدودا" جامعی بود اما بهتر بود راجه به طرز تهیه چای لاغری و ترکیباتش هم توضیح می دادین. متشکر.

جواد گفته است:

لطفا نحوه تهيه چاي لاغري را بيان فرماييد. باتشكراز شما

ساناز راد گفته است:

سلام لطفا نحوه خرید واستفاده از این محصول را برایم توضیح دهید من خیلی واجبه لاغر بشم ممنون

ارسال شده توسط ساناز راد در تاریخ چهارشنبه، ۲۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۱ - ساعت ۸:۱۷ بعدازظهر
sepideh گفته است:

با سلام من می خواهم لاغر بشوم ولی با خوردن دم کردنی ها و چای مشکل دارم آیا قرصی هم وجود دارد که گیاهی باشد و ضرر هم نداشته باشد چون من قبلا"از داروی شیمیایی ضد اشتها و چربی سوز مریداکتیل استفاده کردم خوب لاغر میکرد ولی پا درد شدید و فشارم می افتاد و تپش قلب شدید گرفتم بعد از آن یک داروی گیاهی گرفتم از عطاری خوب بود اما قیمتش زیاد بود لطفا" من را راهنمایی کنید با تشکر

Anonymous گفته است:

ممنون کاش منم لاغرشم

ارسال شده توسط Anonymous در تاریخ جمعه، ۲ تیر ماه ۱۳۹۱ - ساعت ۶:۳۵ بعدازظهر
Anonymous گفته است:

از این همه علم که شمایان دارید استفاده کردیم نمیرین با این همه علم تان بدرود

ارسال شده توسط Anonymous در تاریخ یکشنبه، ۱۱ تیر ماه ۱۳۹۱ - ساعت ۳:۴۱ بعدازظهر
مرضیه ازاصفهان گفته است:

باسلام موردی وجودندرد شکم پهلو باسن ران لاغرکردیااستفاده ازهمین چایی می توان دادوچگونه می توان خریدکرد؟

ارسال شده توسط مرضیه ازاصفهان در تاریخ یکشنبه، ۱۸ تیر ماه ۱۳۹۱ - ساعت ۷:۵۵ صبح
Anonymous گفته است:

سلام

ارسال شده توسط Anonymous در تاریخ دوشنبه، ۱۹ تیر ماه ۱۳۹۱ - ساعت ۵:۴۵ بعدازظهر
هاله گفته است:

سلام این چایی اسمش چیست و از کجا می توانیم تهیه کنیم؟قیمتش چقدراست؟

ارسال شده توسط هاله در تاریخ جمعه، ۱۳ مرداد ماه ۱۳۹۱ - ساعت ۷:۵۰ صبح
فهيمه گفته است:

سلام خسته نباشيد نوشته هاتون خيلي خوب و مفيد بود لطفا بگوييد كه چاي لاغري را از كجا ميشه تهيه كرد؟

ارسال شده توسط فهيمه در تاریخ دوشنبه، ۲۴ مهر ماه ۱۳۹۱ - ساعت ۲:۲۹ بعدازظهر
ثبت نظر شما (کلیک کنید)
(نظرات شما پس از تایید مدیریت سایت، منتشر خواهد شد و تا آن زمان، نمایش داده نمی‌شود. از صبر شما سپاسگزاریم.)